lub porozmawiaj z naszym doradcą
Ubezpieczenie samochodu w Proama

Treści zawarte na niniejszej stronie mają wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. Szczegółowe warunki ubezpieczenia, w tym ograniczenia i wyłączenia odpowiedzialności z nimi związane, jak również informacje na temat zasad działania poszczególnych produktów i kosztów z nimi związanych określone są w obowiązujących dla danego produktu Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, przekazywanych każdorazowo klientowi przed zawarciem umowy ubezpieczenia, dostępnych na stronie www.proama.pl w zakładce Ważne Dokumenty oraz u poszczególnych dystrybutorów lub w siedzibie Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. przy ul. Postępu 15B, 02-676 Warszawa.

Przykładowa składka OC + NNW już za 318 zł/rok (0,87 zł/dziennie). Składka została wyliczona za pośrednictwem kalkulatora dostępnego na stronie www.proama.pl dnia 8.01.2021 r., dla kierowcy w wieku 59 lat posiadającego 70% zniżek za bezszkodową jazdę, z kodem pocztowym 37-112, jeżdżącego samochodem OPEL Corsa C Hatchback 03-06 z 2006 roku. Przykładowe wyliczenie przez stronę proama.pl zawiera zniżkę za zakup OC + NNW. Twoja indywidualna cena może się różnić od podanej w reklamie.

70% zniżki na ubezpieczenia Proama przysługuje: przy zakupie ubezpieczenia OC - po 6 latach bezszkodowej jazdy, a przy zakupie pakietu ubezpieczenia OC i AC - po 4 latach bezszkodowej jazdy. 10% zniżki na ubezpieczenia domu i mieszkania Proama przysługuje po zakupie ubezpieczenia OC w Proama podczas zakupu ubezpieczenia domu i mieszkania przez telefon lub u Agenta. 20% zniżki na ubezpieczenia domu i mieszkania Proama przysługuje po zakupie pakietu ubezpieczenia OC i AC w Proama podczas zakupu ubezpieczenia domu i mieszkania przez telefon lub u Agenta.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.