Proama jest częścią Grupy Generali, która w ponad 60 krajach, zatrudnia 80.000 pracowników. Jesteśmy przekonani, że sukces firmy zależy przede wszystkim od naszych Pracowników, dlatego stawiamy na najlepszych!

W tworzeniu zespołu oraz w codziennym działaniu kierujemy się naszą wizją i wartościami.

Nasza misja to:

  • Pierwszy wybór: Logiczne i naturalne działanie, które potwierdza najlepszą ofertę na rynku, opartą o jasne przewagi konkurencyjne.
  • Realizacja: Realizujemy zobowiązania, dążąc do najwyższej jakości.
  • Trafność: Przewidywanie lub zaspokajanie życiowych potrzeb lub nadarzających się okazji, dostosowanych do lokalnych i osobistych zwyczajów oraz potrzeb - tego, co postrzegane jest jako wartościowe.
  • Dostępność: Proste, łatwo dostępne i zrozumiałe rozwiązania. Zawsze konkurencyjne jakościowo i cenowo.
  • Rozwiązania ubezpieczeniowe: Dążymy do sformułowania oferty będącej doskonałym połączeniem ochrony, doradztwa oraz obsługi.

Nasze wartości:

Deliver on the promise - dotrzymujemy słowa.
Dążymy do potwierdzenia naszej reputacji, która opiera się na solidności, oraz do tworzenia długoterminowych relacji z naszymi klientami. Zawsze dotrzymujemy słowa i spełniamy pokładane w nas nadzieje, bez względu na to, jak bardzo może się to okazać trudne.

Live the community - żyjemy w ramach społeczności.
Ubezpieczenia to praca o charakterze społecznym. Musimy być odpowiedzialni i działać na rzecz dobrobytu i postępu w każdej społeczności, w której żyjemy i pracujemy. Żyjemy w ramach społeczności. Chcemy być odpowiedzialni i działać na rzecz jej dobra i rozwoju dobrobytu i postępu.

Value our people - cenimy naszych ludzi.
To ludzie zmieniają świat. A świat ubezpieczeń, w większym stopniu niż inne obszary biznesu, jest tworzony dla ludzi i przez ludzi. Dążymy do tego, by każdy z Państwa był pewien, że dostanie swoją szansę i że będzie traktowany uczciwie. Cenimy naszych Pracowników, bo to ludzie tworzą zmiany.

Be open - jesteśmy innowacyjni, zainteresowani, dociekliwi i zorientowani na przyjmowanie informacji zwrotnych. To duże wyzwanie, ale dzięki temu możemy się rozwijać. Nie działamy w pojedynkę. Jesteśmy częścią zespołu.

Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.