Zbliża się termin końca Twojej obecnej polisy w Proama? Zastanawiasz się kiedy i jakie dokumenty od nas dostaniesz? Zapoznaj się z poniższymi tematami.

 • Czy dostanę ofertę wznowienia na kolejny rok?

  Czy dostanę ofertę wznowienia na kolejny rok?

  Jeżeli polisa została opłacona w terminie, w całości i nie zostało na niej zarejestrowane przejście prawa własności pojazdu, prześlemy Ci ofertę ubezpieczenia na kolejny rok. Spodziewaj się korespondencji najpóźniej do 14 dni przed końcem umowy ubezpieczenia. Dodatkowo jeżeli mamy do Ciebie aktualny numer telefonu komórkowego, powiadomimy Cię SMSem o wystawieniu i przesłaniu takiej oferty. Dokumenty zostaną przesłane na adres e-mail jeśli ubezpieczający wyraził zgodę na przesyłanie korespondencji w takiej formie. W innym przypadku dokumenty są przesyłane za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

 • Jakie dokumenty dostanę?

  Jakie dokumenty dostanę?

  Przy wznowieniu polisy na kolejny rok prześlemy do Ciebie dwie oferty: podstawową i rozszerzoną. Sam zdecyduj, którą ofertę wybierasz. W pakiecie dokumentów znajdziesz również druk do dokonania przelewu oraz certyfikat potwierdzający ważność polisy wznowieniowej.

 • Czy mogę dostosować zakres ubezpieczenia do swoich potrzeb?

  Czy mogę dostosować zakres ubezpieczenia do swoich potrzeb?

  Istnieje możliwość modyfikacji zakresu ubezpieczenia przed startem polisy odnowieniowej. W tym celu skontaktuj się z Osobistym Doradcą (zadzwoń pod numer: 815 815 815), który doradzi jaki zakres ochrony będzie najbardziej odpowiedni.

 • Jak opłacić wznowienie?

  Jak opłacić wznowienie?

  Wznowienie można opłacić przelewem internetowym, na poczcie lub w banku. Istnieje również możliwość opłacenia składki u swojego Agenta lub kartą kredytową/debetową.

  Pamiętaj! Płatność kartą możliwa jest tylko przed startem ubezpieczenia. W tym celu skontaktuj się z Osobistym Doradcą.

Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zapoznaj się z Polityką prywatności, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.